Civilinė teisė

Sukaupta ilgametė patirtis teikiant plataus spektro teisines paslaugas leidžia mūsų kontoros teisininkams profesionaliai ir visapusiškai užtikrinti savo klientų interesus. Atstovaudami savo klientus teisme ir kitose institucijose remiamės pagrindiniais veiklos principais – atsakingumu, kokybe, profesionalumu ir operatyvumu. Siekiame, kad bendravimas su klientais būtų maksimaliai efektyvus, konfidencialus ir, žinoma, padėtų kartu pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Klientai, pasirinkę profesionalų atstovavimą teisme ir kitose institucijose, ne tik sutaupo laiko, bet ir gali būti tikri dėl geriausio įmanomo rezultato. Advokato patirtis ir įgūdžiai leidžia pasirinkti efektyviausią strategiją, pasirūpinti, kad visi formalumai bei dokumentai būtų tinkamai parengti, o pateikiami įrodymai turėtų aukštą teisinę vertę.

Bylos vedimas teisme per kvalifikuotą advokatą dažnu atveju leidžia atstovaujamajam nedalyvauti procese. Tai ne tik sutaupo laiko, bet kartu ir sumažina įtampą – profesionalūs advokatai puikiai išmano teisines subtilybes, tad pasirūpina bylos vedimu sumažindami rūpesčius savo klientams.

Įmonėms nusprendus ginčus spręsti teisme ar/ir kitose institucijose, profesionalus advokato atstovavimas yra neįkainojamas.

Advokato atstovavimas gali būti reikalingas ir neteisminiuose procesuose, pavyzdžiui, derybose, mediacijose, komisijose, institucijose, organizacijose ir panašiai. Pasirinkus tinkamą atstovą paprasčiau užtikrinti visapusišką savo interesų įgyvendinimą. Advokatas taip pat pasirūpins, kad sprendimai būtų teisiškai teisingi, likvidūs, o dėl jų ateityje nekils tolesnių ginčų.